SPITE black.png
 

Pravidla

odd.png
Všeobecné informace

Pravidla uvedené níže se týkají každého, kdo se na server www.spite.cz zaregistroval nebo jej využívá jako anonymní uživatel. Využíváním našeho serveru tak souhlasíte se všemi pravidly.
.
odd.png
Základní pravidla

Každý, kdo navštíví náš server nesmí šířit v žádné diskuzi, chatu nebo jiných oknech následující. Rasistické narážky, pornografický materiál, drogy nebo posílání odkazy na konkurenční stránky. 
.
odd.png
Psaní komentářů na server

  • Dříve než se na něco zeptáte, zkuste se podívat do komentářů. Pokud stránka neobsahuje místo pro komentáře nebo tam zrovna žádné nejsou, máme na webu možnost vyhledávání. 
  • Vždy pište k tématu. Pokud se jedná o hru FIFA, nepište nejde mi NHL. Najděte si příslušnou diskuzi pro danou hru.
  • Vždy se snažte napsat vše srozumitelně a výstižně. Například mám problém takový a takový. Nikdy nepište (nejde mi to). Napište co přesně Vám nejde, za jakých okolností popřípadě jaký máte OS atd.
  • Je zakázané psát příspěvky nic nehovořící. Například (ok, jo, ne, lol nebo samostatné smajlíky)
.
odd.png
Přístup na web

Všichni registrovaní i anonymní uživatelé mají stejný přístup na web. Výjimky jsou například v soutěžích, TOP her, bazaru nebo psaní s adminy online. Tyto možnosti jsou pouze pro registrované osoby.
.
odd.png
Reklama

Nikdo z Vás nesmí posílat odkazy na konkurenční stránky. Je zakázáno dělat si reklamu na svoje stránky, facebook stránky nebo YouTube kanály. Pokud chcete udělat reklamu, kontaktujte Administrátora.
.
odd.png
Administratoři

  • Všechny emaily, které nám posíláte čteme. Pokud Vám neodpovíme do 24 hodin, je možné že nebyl čas, nebo jste poslali banální otázku či něco, na co zkrátka nebude odpovídat ani samotný troll. Všem se snažíme pomoci, odpovědět jak nejlépe a nejrychleji to jde. 
  • Žádný Admin od Vás nebude chtít nikdy heslo k účtu na server, steam, youtube nebo facebooku. Nikdy nikomu neříkejte své heslo.
.
odd.png
Tresty a banny

Pokud porušíte některé z těchto pravidel, čeká Vás zákaz komentování her, diskuzí a další. Pokud budete narušovat nějakým způsobem náš server, bez jakéholiv varování Vám blokujeme účet. Aby toho nebylo málo, anonymním uživatelům zablokujeme IP adresu na 365 dní. Budeme rádi, když se bannů a trestů vyhneme.
Officialni logo 2.png
2011 - 2013.  ©  .SPITE.cz, Všechna práva vyhrazena

Stránka, která Vám poslouží především pro kontakty a podporu serveru www.spite.cz. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one