SPITE black.png
 

Nápověda

odd.png
Jak stahovat soubory
 
Náš server obsahuje již od svého počátku pouze torrenty (odkazy na torrenty přes Magnet Link). To znamená, že aby Vám tlačítko DOWNLOAD fungovalo, musíte mít program, který torrenty podporuje - jeden takový pro Vás máme - www.uTorrent.cz. Zajděte na tuto stránku a klient si stáhněte. Od poloviny roku 2012 preferujeme magnet link, kde je výhodou stahování obsahu torrentu bez nutnosti stažení torrentů do PC.
.
odd.png
Stáhnul jsem soubor ISO a nevím co stím
 
ISO je druh formátu archivu, stejně jako například .RAR, nebo .ZIP. Již na začátku fungování našeho serveru jsme pro Vás připravili velmi detailní postup - návod, jak se souborem ISO pracovat. Ten jsme kvůli velkým změnám programu museli smazat, ovšem na nápravě pracujeme. ISO nainstalujete například program Deamon Tools Lite nebo klasicky WinRAR-em.
.
odd.png
Nevím, jak se zaregistrovat
 
Od začátku působení SPITE.cz jsme spojeni se sítí Webgarden.cz, pokud jste registrováni na jejich síti, můžete použít stejné přihlašovací údaje také u nás. Platí to i naopak, pokud se zaregistrujete u nás, můžete si v klídku procházet Webgarden.cz a tvořit.
.
odd.png
Officialni logo 2.png
2011 - 2013.  ©  .SPITE.cz, Všechna práva vyhrazena

Stránka, která Vám poslouží především pro kontakty a podporu serveru www.spite.cz. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one